Буринський ринок призупиняє свою діяльність…

5 квітня 2020 року за №19-вир вийшов наказ директора ПСОСС Буринський ринок Валентини Місеври «Про призупинення діяльності ринку».

У ньому, зокрема, наголошується, що на виконання рішення протоку №5 засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 24 березня 2020 року м.Буринь та Постанови Міністерства охорони здоров’я України №5 від 30 березня 2020 року, з 6 квітня 2020 року призупиняється проведення на території ринку всіх видів діяльності на період дії карантину до 24 квітня 2020 року.

Отже, від сьогоднішнього дня, 6 квітня 2020 року, діяльність ринку зупиняється.

У принципі, причина цього відома – нині діють суворі карантинні заходи, які направлені на зупинення поширення коронавірусу в Україні, в тому числі – й Бурині…

На світлині: центр міста Буринь.

Фото Івана Житника.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.