До Сум тепер – ні-ні…

Про це сьогодні, 25 березня 2020 року, перед початком сесії Сумської міської ради журналістам повідомив міський голова Олександр Лисенко.

За його словами, виконком прийняв рішення про обмеження в’їзду до міста. Після сесії він його підпише, тож від завтра до Сум зможуть в’їжджати лише особи, зареєстровані у Сумах, або які тут працюють.

Від не сумчан, працюючих у Сумах, на в’їзді до міста будуть вимагати пред’явити довідку з місця роботи, повідомляє сайт http://sumy.today/

На світлині: місто Суми.

Фото Івана Житника.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.