Тетяна Головко: «Реалізація проекту «Сумщина – територія здоровʼя» об’єднала навколо себе небайдужих людей... »

Заступник голови Сумської обласної ради Тетяна Головко взяла участь у засіданні ради підприємців Сумської обласної державної адміністрації, повідомив офіційний сайт Сумської облласної ради.

Серед низки питань присутні обговорили нову державну кредитну програму «Доступні кредити 5-7-9%», інформацію про діяльність КУ «Сумський обласний фонд підтримки підприємництва» Сумської обласної ради, а також хід реалізації проекту «Управління сталим розвитком та конкурентно-спроможністю Сумської області» («Сумщина – територія здоровʼя»).

Про особливості державної програми «Доступні кредити 5-7-9%» розповіли представники державних банківських установ області.

Дана програма ініційована Президентом України та Кабінетом Міністрів України з метою широкої державної підтримки інвестиційних проектів для українських мікро- та малих підприємств. Як зазначила в свою чергу Тетяна Головко, дана програма є сходинкою для підвищення кількості робочих місць, а також активації мікро-бізнесу.

Особливу увагу присутніх звернули на те, що держава забезпечує інформаційну та навчальну підтримку учасників.

Під час подальшого обговорення питань Тетяна Головко зазначила, що реалізація проекту «Сумщина – територія здоровʼя» об’єднала навколо себе небайдужих людей, захоплених своєю ідеєю і готових до її реалізації.

–Зараз для розвитку громад дуже важливо, що наука, бізнес та громадськість об’єднують свої зусилля, втілюючи в життя певні ідеї,- наголосила Тетяна Головко.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.