Жителька Бурині довірилася «банківському» шахраю і втратила 16 тисяч гривень

До поліції із заявою про шахрайство звернулася 53-річна жителька міста Буринь.

Жінка розповіла, що зранку їй зателефонував невідомий, представився працівником банку, та повідомив, що її картка заблокована.

Для відновлення доступу до банківського рахунку попросив назвати цифри з останніх надісланих їй смс-повідомлень.

Жінка повірила незнайомцю, і в результаті за кілька хвилин з її рахунку було знято 16 тисяч гривень.

За даним фактом поліцейські відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає обмеженням волі на строк до трьох років, повідомив Відділ комунікації поліції Сумської області.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.