На Сумщині ще майже 100 населених пунктів залишаються без світла

Роботи по ліквідації наслідків негоди, яка прийшла 30 січня 2020 року в населені пункти Сумської області, і про що детально розповідав інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) на своїх сторінках, тривають.

Як повідомляє прес-служба ПАТ «Сумиобленерго», станом на 18 годину 31 січня 2020 року на Сумщині ще 97 населених пунктів тимчасово залишаються без електроенергії.

До слова, зранку сьогодні без світла були 440 населених пунктів.

За повідомленням прес-слуби підприємства, у складі аварійних бригад відновлюють роботу мереж 254 робітники ПАТ «Сумиобленерго».

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.