У Бурині Новоселівський мікрорайон вже має воду

На сторінці КП «Буринь-теплосервіс» у Фейсбуці з’явилося таке повідомлення:

«Шановні жителі Новоселівського мікрорайону! В зв'язку з поривом головного водогону до Ваших помешкань склалась необхідність швидко перекрити воду, щоб була можливість в найкоротші терміни ліквідувати аварію на водогоні й відновити водопостачання. Просимо вибачення за тимчасові незручності».

Сьогодні, 28 січня 2020 року, вода в оселях та багатоквартирних будинках житлового масиву Новоселівський з’явилася опісля обіду…

На світлині: Новоселівський житловий масив.

Фото Івана Житника.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.