Другий Україно-Ізраїльський Інноваційний Саміт відбувся в Києві

Захід відвідали провідні технологічні компанії Ізраїлю із загальною капіталізацією понад $35 млрд 30 жовтня у інноваційному парку UNIT.City відбулася друга міжнародна технологічна конференція Україно-Ізраїльський Інноваційний Саміт 2019: Технології майбутнього.

Захід проходив у рамках першого Тижня Ізраїльських Інновацій в Україні і зібрав понад 600 представників технологічних компаній, топ-менеджерів корпорацій, інвесторів і стартапів з України та Ізраїлю.

«Головна мета Тижня Ізраїльських Інновацій в Україні — об’єднати лідерів технологічної індустрії двох країн, показати бізнес-потенціал України ізраїльським інвесторам і компаніям, прискорити впровадження передових ізраїльських технологій та інновацій в Україні», — повідомляє Альона Новгородська, засновниця і продюсер Тижня Ізраїльських Інновацій та Україно-Ізраїльського Інноваційного Саміта, засновниця і CEO Global Israeli Initiative.

У Саміті взяли участь представники української та ізраїльської технологічної індустрії, ключові гравці у сферах automotive, safe city, health tech, fintech, energy tech, cybersecurity, венчурного капіталу, а також представники урядів та корпорацій. Серед ключових спікерів конференції — засновник найбільшої у світі краудфандингової платформи для інвесторів OurCrowd Джон Медвед, ізраїльський експерт у галузі кібербезпеки Амір Рапапорт, керуючий партнер одного з найактивніших венчурних фондів Ізраїлю AltaIR Capital Ігор Рябенький, власник одного з найбільших ІТ медіа Ізраїлю People and Computers Пелі Пелед.

«Україна все більше стає частиною західного світу, і для нас це хороша можливість зайти на європейську територію. Нам потрібні партнерства з українськими компаніями та спеціалістами», — зауважив хедлайнер Саміту Джон Медвед.

У експозоні Саміту 18 компаній з Ізраїлю та України презентували свої продукти та рішення. Серед українських розробок вперше був представлений інноваційний ігровий стартап Cyberzen, який дозволяє керувати ігровим процесом за допомогою нейроінтерфейсу. Агрохолдинг МХП представив 4 українських стартапи: QRSmarty, Khmarka, Sovtes та IntelSoft, які були фіналістами MHP accelerator – програми розвитку стартапів від Radar Tech, Agrohub та МХП.

Детальніше читайте на УНІАН: https://www.unian.ua/science/10741764-u-kiyevi-vidbuvsya-drugiy-ukrajino-izrajilskiy-innovaciyniy-samit.html

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.