У Бурині затопило ново укладену прибудинкову дорогу

Офіційний сайт Буринської міської ради повідомляв, що 30 жовтня 2019 року розпочались роботи з укладання дорожнього покриття біля прибудинкової територій багатоквартирного житлового будинку за адресою вулиця Новоселівська, 15.

Наголошувалося, що кошти на матеріал для ремонту виділені з міського бюджету.

А ось як виглядає це дорожнє покриття сьогодні, 03 листопада 2019 року.

При доволі слабенькому дощу уже вранці значні калюжі виникли на доріжці. І тепер по ній, як мовиться, ні пройти, ні проїхати…

Цікаво те, що при попередньому асфальтовому покриттю таких калюж тут не спостерігалося.

Світлина Івана Житника.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.