Буринське відділення «Ощадбанку» ввійшло до 10 кращих відділень в Україні…

Буринське відділення № 10018/024 відкритого акціонерного товариства «Державний Ощадний банк України» увійшло до десятки відділень в Україні у номінації «Краще ТВБВ» за результатами діяльності в першому півріччі півріччі. 2019 року…

Ось що з цього приводу повідомив керуючий відділенням Анатолій Герасименко на своїй сторінці в Фейсбуці:

«Промайнув жовтень, перевернувши наступну сторінку в історії року, залишивши за собою багато незабутніх вражень, приємних подій. В серпні ми увійшли в десятку відділень по Україні в номінації «Краще ТВБВ» за результатами діяльності в 1 півріччі. В жовтні був присутнім на церемонії нагородження Хвилюючим моментом було вручення годинника від голови правління Ощадбанку Пишного А. Г. Дякую команді відділення за високі досягнення, це наша спільна «маленька» перемога!»

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.