Тростянецька шоколадно-бісквітна фабрика серед кращих в Україні…

Тростянецька шоколадно-бісквітна фабрика (ПрАТ «Монделіс Україна») потрапила в ТОП-200 найбільших підприємств України, які демонструють зростання обсягів виробництва і прибутку.

Зростання обсягів виробництва в 5,85 млрд грн і прибутку на 535 млн грн вивели компанію ПрАТ «Монделіс України» на 173 місце.

Рейтинг, який підготував БізнесЦензор, вказує на те, що сировинна економіка, найбільші доходи у компаній із держсектора і групи Ріната Ахметова, найбільші прибутки від перепродажу газу і видобутку залізної руди.

Сукупний дохід 200-х найбільших компаній України в 2018 році склав 3,47 млрд грн. Це на 24% більше, ніж сукупний дохід двох сотень найбільших компаній України в 2017 році.

Світлина Івана Житника.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.