У Бурині будуватимуть багатопаливну АЗС?

На підставі рішення міської ради сьомого скликання від 25.06.2019 «Про розробку детального плану території по вул. Першотранева в м. Буринь Сумської області для будівництва багатопаливної АЗС» виконавчий комітет міської ради повідомляє про початок проведення робіт із виготовлення містобудівної документації «Про розробку детального плану території по вул. Першотранева в м. Буринь Сумської області для будівництва багатопаливної АЗС».

Територія детального плану обмежена вулицею Першотравнева на півдні, землями сільськогосподарських підприємств на сході, землями запасу на півночі та західною межею міста Буринь.

Замовником містобудівної документації є Буринська міська рада, повідомляє офіційний сайт Буринської міської ради.

Пропозиції щодо розвитку, основних принципів, напрямків планувальної організації та функціонального призначення частини території, щодо якої розробляється детальний план, від фізичних та юридичних осіб приймаються за адресою: 41700, Сумська обл., м. Буринь, вул. Першотравнева, 1 (приміщення Буринської міської ради) та на електронну пошту еmail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. протягом 14 днів з дати оприлюднення цього повідомлення.

На світлині: місто Буринь.

Фото Івана Житника.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.