Прибирання парку імені Тараса Шевченка у місті Ромни

Ось що про це інтернет-порталу БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) в екслюзивному інтерв'ю розповів АНАТОЛІЙ СВИРИД, голова громадської організації «Серця кіборгів», кандидат у депутат Верховної Ради України по мажоритарному 161 виборчому округу, до складу якого входять місто Ромни, Буринський, Липоводолинський, Недригайлівський, частина Конотопського та Роменський райони:

–Дякую всім, хто сьогодні пожертував своїм «вихідним» часом і прийшов сьогодні, 13 липня 2019 року, в суботу, на прибирання парку імені Т.Г. Шевченка у Ромнах.

Дякую за організацію і запрошення долучитися Юлію Федину та ГО «Федерація вільної боротьби Ромещини».

Я тільки «за» попрацювати, і зробити наше місто кращим, не чекаючи, що хтось повинен, хтось має...

Зустрів багатьох знайомих, які теж так думають – приємно...

Правда, трохи завадив дощ, щоб попрацювати ще більше. Але ж з природою не домовишся…

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.