Скільки ж мільйонерів на Сумщині?

Протягом кампанії декларування-2019 подано 51 декларацію жителями Сумської області, доходи яких перевищували 1 млн гривень. Ними задекларовано 366,4 млн грн доходів. У минулому році «мільйонерами» подано 38 декларацій та задекларовано 318,5 млн гривень. У Сумах проживає 29 мільйонерів, 5 проживають у Сумському районі, 3 – у Шостці, по 2 – у Глухові та Конотопі, у Ромнах та Охтирці – по 4, по одному – у Тростянці та Краснопільському районі.

З доходів зазначеної категорії платників задекларовано до сплати 39,8 млн. грн податку на доходи фізичних осіб та 3,3 млн. грн військового збору.

Загалом багатії декларували інвестиційні прибутки, доходи від продажу нерухомого майна, іноземні доходи; від оренди нерухомого майна та додаткові блага, повідомило ГУ ДФС в Сумській області.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.