У Бурині буде припинено-обмежено розподіл природного газу…

20 травня 2019 року у зв'язку з ремонтними роботами буде припинено-обмежено розподіл природного газу в м. Буринь...

Цього дня буде тимчасово припинено-обмеженно розподіл природного газу в м. Буринь (вул. П. Орлика, вул. Л. Українки, вул. Кобзаря, вул. Гоголя, пров. Гоголя, пров. Чернишевського, пров. Кобзаря, пров. Бєлінського).

Причина припинення-обмеження розподілу природного газу – проведення комплексу планових профілактичних робіт на розподільчому газопроводі.

ПАТ «Сумигаз» просить всіх споживачів бути обачними і перекрити в приміщеннях крани перед газовими приладами для недопущення потрапляння повітря до газових мереж.

Після виконання робіт розподіл газу буде повністю відновлено.

Підключення житлових будинків до системи газопостачання виконується після надання допуску для обстеження внутрішньобудинкової системи газопостачання в усі помешкання та проведення контрольного опресування відповідно до вимог Правил безпеки систем газопостачання.

До уваги споживачів: у деяких випадках терміни виконання робіт можуть бути змінені, а в графіки внесені відповідні корегування. Слідкуйте за інформацією на сайті https://sm.104.ua

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.