Ольга Трофімцева, яка народилася в селі Нечаївка, що на Сумщині, ввійшла до ТОП-100 найуспішніших жінок України

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі ЕКОНОМІКА 13 лютого 2019 року розповідав, що виконуючою обов’язки міністра аграрної політики та продовольства призначено Ольгу Трофімцеву, яка народилася в селі Нечаївка, що на Сумщині.

У статусі однієї з найуспішніших жінок України, які увійшли у ТОП-100 за версією видання «Новое время», в. о. міністра аграрної політики та продовольства України Ольга привітала учасників Міжнародного форуму «Business Woman 2019» та виступила на сесії «Бізнес, економіка та соціальна відповідальність».

Під час вітального слова Ольга Трофімцева розповіла, що саме, на її думку, є найважливішим для досягнення успіху.

«Не існує особливого секрету для успіху. Неважливо, чим ти займаєшся у житті, – політикою чи бізнесом. Головне – вболівати за свою справу по-справжньому. Як показує практика, у досягненні кар’єрних висот нашим жінкам у багатьох випадках заважає одне – це страхи та недооцінка своїх можливостей. Відчуття впевненості в собі та внутрішньої свободи відкриває шляхи для досягнення цілей», – відзначила Ольга Трофімцева, повідомив сайт kmu.gov.ua

Ольга Василівна Трофімцева народилась 6 липня 1976 року в селі Нечаївка Сумської області.

У 1999 році отримала вищу освіту у Національному аграрному університеті України за спеціальністю «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності».

6 липня 2012 року присуджено науковий ступінь Ph.D. у галузі аграрної політики – Dr. rer. agr. (доктор аграрних наук), Університет ім. Гумбольдта, м. Берлін.

1999 – 2002 роки – викладач з менеджменту зовнішньоекономічної діяльності та аграрної політики в Національному аграрному університеті України, м. Київ.

1999 – 2001 роки – координатор магістерських програм та заступник Директора Інституту магістерських програм Національного аграрного університету України, м. Київ.

2001 – 2002 роки – помічник Проректора з міжнародних відносин Національного аграрного університету України, м. Київ.

2002 – 2005 роки – докторант кафедри аграрної політики, Університет ім. Гумбольдта, м. Берлін.

2005 -2006 роки – Науковий співробітник кафедри аграрної політики, Університет ім. Гумбольдта, м. Берлін.

2006 – 2007 роки – Асистент проектів, компанія AbiTEP GmbH, м. Берлін.

2007 – 2008 роки – Асистент проектів, компанія Wegweiser GmbH, м. Берлін.

2008 – 2011 роки – приватний підприємець.

2011 – 2012 роки – Ключовий експерт з питань національної стандартизації та гармонізації, Німецька Асоціація Молочної Промисловості.

2013 – 2014 роки – Керівник офісу, компанія Agrotechnika GmbH, м. Берлін.

2014 – 2015 роки – Ключовий експерт з питань національної стандартизації та гармонізації, Німецька Асоціація Молочної Промисловості.

Січень - серпень 2016 року – Керівник проекту Федерального Міністерства продовольства та сільського господарства Федеративної Республіки Німеччина «Консультування України в питаннях аграрної торгівлі – в рамках Повної та Всеохоплюючої Угоди про вільну торгівлю (ПВУВТ) між ЄС та Україною».

8 вересня 2016 року призначена на посаду Заступника Міністра аграрної політики та продовольства України з питань європейської інтеграції.

Розпорядженням Кабінету Міністрів України від від 06 лютого 2019 р. № 43-р тимчасово покладено виконання обов’язків Міністра аграрної політики та продовольства України.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.