У Буринській ОТГ соціальні працівників своїм підопічним надають необхідну допомогу при допомозі велосипедів

Як розповідав інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУСПІЛЬСТВО, на засіданні виконавчого комітету Буринської міської ради, котре відбулося 14 березня 2019 року, міський голова Віктор Ладуха вручив сертифікат на 18 велосипедів для соціальних працівників територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Буринської міської ради, які безпосередньо обслуговують жителів громади.

Кошти для цього були виділені з міського бюджету.

Велосипеди марки «GENERAL» вже активно використовуються працівниками центру, які щоденно надають допомогу громадянам, котрі перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги, повідомив офіційний сайт Буринської міської ради.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.