З крамниць майже масово викрадають товари…

У Сумах за останні дві доби працівники Управління поліції охорони затримали шістьох відвідувачів магазинів, які намагалися винести під верхнім одягом неоплачений товар. Всі зловмисники були доставлені до відділку поліції, і наразі спілкуються зі слідчими.

Останнім часом співробітники поліції охорони стали частими «відвідувачами» супермаркетів. Але не у власних справах. Зазвичай, правоохоронці приїздять за тривожним викликом для припинення правопорушень, а саме – крадіжок.

За останні дві доби на пульт спостереження поліції охорони надійшло 6 повідомлень про спрацювання кнопок «ТЕРМІНОВИЙ ВИКЛИК ПОЛІЦІЇ», розташованих у торгівельних центрах міста. За вказаними адресами негайно виїздили групи реагування. Причиною викликів стали молоді люди від 18 до 30 років, які намагались пронести поза касою за межі магазину неоплачений товар.

Те, що ховається від погляду персоналу, фіксують камери відеоспостереження.

Так, молодий чоловік приємної зовнішності, добре і зі смаком одягнений, взяв з полиці джинси за 1200 гривень та сховав їх під верхній одяг. Розуміючи, що протикрадіжна бірка не дасть змоги непомітно винести товар за межі магазину, спритник її зняв і кинув назад на полицю.

В усіх інших випадках таким же чином до кишень таких собі «гурманів», потрапили коробка з коньяком за 670 грн. та різні продукти харчування на загальну вартість більше 2000 грн.

У поліції попереджають, що подібні дії згідно до ч.1 ст. 185 Кримінального Кодексу України кваліфікуються як «крадіжка», і покаранням може стати трирічне ув’язнення.

Тож, говорять правоохоронці, не потрібно випробовувати долю.

А тим, хто все ж таки зважиться діяти всупереч Закону, слід пам‘ятати, що більшість магазинів та супермаркетів обладнані камерами відеоспостереження, різноманітними системи контролю та кнопками «ТЕРМІНОВИЙ ВИКЛИК ПОЛІЦІЇ», повідомило Управління поліції охорони в Сумській області.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.