Шахрайка «обміняла» у жінки 15 тисяч гривень…

Під приводом обміну грошей зловмисниця, що назвалась соцпрацівницею, обікрала 80-річну пенсіонерку... Жителька Охтирки довірливо впустила до своєї оселі незнайому жінку, а після їх візиту виявила зникнення 15 тисяч гривень.

Зі слів потерплої, вдень до неї прийшла соцпрацівниця і розповіла, що в країні йде грошова реформа і вони допомагають літнім людям міняти гроші.

Тож, якщо бабуся має будь-які заощадження, може скористуватись її послугами, нікуди не йдучи.

Старенька запросила її в дім та пішла до своєї схованки.

Гостя прослідувала за нею та почала розмови про буденні проблеми пенсіонерів.

Аж раптом вона згадала, що на неї чекають та покинула будинок жінки.

За словами бабусі, в кімнаті вони були вдвох.

Проте, зізнається, неодноразово відволікалась, чим і могла скористатись зловмисниця.

Нині за даним фактом правоохоронці відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст. 185 Кримінального кодексу України (крадіжка) та ведуть пошуки зловмисниці.

А поліцейські вкотре звертаються до громадян з проханням, не довіряти незнайомцям, не впускати їх до своїх осель під жодним приводом.

І слід дотримуватись елементарних заходів безпеки, які допоможуть вберегтись від подібних зловмисників, і заощадження при цьому залишаться цілими, радить Відділ комунікації поліції Сумської області.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.