Палав житловий будинок…

Сьогодні вночі, 14 лютого 2019 року, до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу в житловому будинку по вулмці О. Братушки, що в Сумах.

На гасіння направили чергові караули 1-ї та 3–ї державних пожежно-рятувальних частин.

Горіння відбувалося в будинку на двох господарів.

Під час розвідки в одній з кімнат на ліжку вогнеборці виявили жінку.

Її негайно винесли на вулицю та передали медпрацівникам.

Після надання жінці необхідної допомоги госпіталізація не знадобилась.

Горіли покрівля та перекриття на площі більше 100 кввдратних метрів та речі домашнього вжитку.

Утворилось сильне задимлення.

І все ж таки пожежу вдалося лркалізувати та запобігти поширенню вогню на поруч розташований сусідський будинок.

А потім її приборкати повністю.

На місці пожежі працювало 15 чоловік особового складу та 3 одиниці спеціальної техніки Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.