Будинок завалився разом із жінкою, яка перебувала в ньому…

До Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про необхідність надання допомоги жінці, яка через обвал прибудови не може вийти з будинку по вулиці Зарічна у місті Тростянець.

На місце події негайно було направлено відділення чергового караулу 24-ї Державної пожежно-рятувальної частини.

Прибувши за викликом та оцінивши ситуацію, рятувальники разом з працівниками газової служби демонтували газову трубу, яка знаходилася під завалами.

Після цього спільними зусиллями допомогли жінці вибратися через вікно.

Всього для надання допомоги залучалося 5 чоловік особового складу та 1 одиниця спецтехніки Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.