На ЗІЛу фактична кількість деревини не відповідала зазначеній у супровідних документах…

Працівники відділу БДР зупинили водія, який надав для перевірки реєстраційні документи на автомобіль з ознаками підробки

Під час проведення обстеження вулично-шляхової мережі автодороги Н-07 «Київ-Суми-Юнаківка», екіпаж працівників відділу безпеки дорожнього руху (БДР) управління патрульної поліції в Сумській області зупинив автомобіль ЗІЛ, водій якого рухався з порушенням ПДР.

Перевіряючи документи поліцейські виявили, що транспортний засіб своєчасно не пройшов обов’язковий технічний контроль, як це передбачено вимогами чинного законодавства.

Під час огляду вантажу інспектори також виявили, що фактична кількість деревини не відповідала зазначеній у супровідних документах, а номери агрегатів у свідоцтві про реєстрацію автівки не відповідають вказаним на самому авто.

Працівники управління склали на нього адміністративний матеріал за ч. 3 ст. 121 (керування водієм транспортним засобом, що підлягає обов’язковому технічному контролю, але своєчасно його не пройшов) КУпАП та викликали на місце події слідчо-оперативну групу Роменського відділу поліції.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.