У Бурині льодові бурульки на дахах будівель несуть смертельну загрозу жителям міста…

Давно вже не секрет, що внаслідок температурних перепадів на дахах будинків, виступаючих частинах будівель утворюються крижані бурульки.

І падаючи звідти, вони можуть травмувати перехожих.

Потрібно добре усвідомити, що падіння снігу або льоду з даху може привести не тільки до сильного удару або струсу мозку, але і до смерті.

І, скажімо, вгадати той момент, коли бурулька впаде, абсолютно неможливо.

До слова, у Бурині на дахах будівель можна побачити величезні бурульки, які можуть не тільки травмувати людину, але й привести її до летального випадку.

Ця світлина зроблена на вулиці Прорізній, на даху приміщення (колишній гуртожиток ПМК-5).

Можна тільки уявити, що буде з тією людиною, на голову якої впаде така крижана брила…

Уже відомий факт, коли буруля поранила руку чоловіку.

До слова, крупні льодові бурульки у Бурині звисають і з дахів шкіл, дитсадків, адміністративних приміщень тощо.

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) тільки на вокзалі станції Путивль (м.Буринь) побачив огорожені місця, куди можуть упасти льодові бурульки…

Світлина Івана Житника.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.