Покупців попереджають про небезпечну жувальну гумку зі смаком коли

Головне управління Держпродспоживслужби в Сумській області повідомляє, що до Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів надійшли інформаційні повідомлення системи RASFF від 11 вересня 2018 року №2018.2558 та від 14 грудня 2018 року № 2018.2558 – fup2 стосовно виявлення перевищення вмісту барвника E 151 (Діамантовий чорний) в жувальній гумці зі смаком коли.

До слова, вона експортується із Ісламської Республіки Пакистан через Литовську Республіку (імпортер – UAB Profisa) до окремих держав – членів ЄС та до України.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.