За що платять жителі Бурині: за газ чи повітря?

Як розповідав інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі ЕКОНОМІКА, НАК «Нафтогаз» закликає всіх споживачів не сплачувати зайві гроші, які нараховує «Сумигаззбут», а подавати скарги до відповідних органів.

Відповідна інформація розміщена на офіційному сайті

НАК «Нафтогаз України» занепокоєна повідомленнями з декількох регіонів про те, що облгази та газзбути групи Дмитра Фірташа дезінформують споживачів про свої негативні рішення, перекладаючи відповідальність за них на Нафтогаз.

Такі дії з боку облгазів та газзбутів активізувалися протягом останніх тижнів. Це може вказувати на реалізацію скоординованого плану, метою якого є створення штучних незручностей для споживачів, дискредитація реформи українського ринку газу та захист незаконної монополії газзбутів.

Зокрема, в листопаді 2018 року більшість побутових споживачів України отримали від своїх постачальників газу (газзбутів) платіжки з донарахуваннями за жовтень та попередженням про донарахування за три попередніх роки зі значними сумами.

Їх причиною газзбути вказали «приведення обсягу газу до еталонних умов вимірювання», начебто на вимогу Нафтогазу.

Та як стверджує НАК «Нафтогаз України», дана інформація не відповідає дійсності...

До слова, нині газ в основному горить не «голубим» вогником, а «червоним».

Що це означає?

Виходить так, що жителі платять не за спожитий газ, а за … повітря.

Адже «червоне горіння» і засвідчує, що в газі дуже висока концентрація саме повітря.

Заплатили за листопад 2018 року за газ 2 тисячі гривень, а пенсія на двох складає 3,5 тисячі гривень.

За інші комунальні послуги теж до 1 тисячі гривень у платіжках...

І що далі?...

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.