У Бурині й ремонтують, і будують нові дороги…

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) розповідав у роздіді СУСПІЛЬСТВО про ремонт дороги, яка веде через місто Буринь.

Також сповіщав, що починається полагодження інших міських вулиць.

Уже повністю відремонтовано дорогу по вулиці 8 Березня.

А от на вулиці Довженка, де взагалі раніше навіть не було засипано щебенем дорогу, тут вкладено нове асфальтове покриття.

Загалом же, на якісний ремонт доріг по місту виділено понад 3 мільйони гривень з державного бюджету на розвиток інфраструктури ОТГ, а ще 3 мільйони гривень – з бюджету Буринської міської ради…

На світлині: ось таку сучасну дорогу тепер має окраїна міста Буринь.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.