До Бурині приїздив Дмитро Живицький

Дмитро Живицький, керівник апарату Сумської обласної державної адміністрації, зустрівся із керівництвом району, провів прийоми з особистих питань жителів сіл і Бурині, та ознайомився з матеріально-технічною базою медичних і освітніх закладів, ходом підготовки до опалювального сезону

Зокрема, у ході поїздки він відвідав Пісківську ЗОШ І-ІІІ ступенів, амбулаторію, провів особистий прийом у селі Клепали.

Під час прийому громадян Дмитро Живицький роз’яснив відвідувачам новий порядок призначення субсидій, порядок оформлення землі для родини загиблого учасника АТО, і доручив посадовцям розглянути питання щодо надання багатодітній матері-героїні матеріальної допомоги на ремонт даху будинку.

Дмитро Живицький вислухав жителів району і у Буринській райдержадміністрації, де до нього звернулись сільський голова села Біжівка разом з директором сільського кооперативу, які просили сприяти у проведенні газопроводу до села.

А жителі Миколаївки просили гроші на ремонт дороги від Бурині до їхнього села.

Дмитро Живицький надав доручення відповідним підрозділам сприяти у вирішенні цих питань.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.