Буринь: про виконання міського бюджету

Станом на сьогодні, 23 травня 2018 року, до міського бюджету надійшло 40 012,5 тис. грн., із них: до загального фонду 38 976,7 тис. грн., що складає 94,7% до затверджених обсягів на звітний період; до спеціального фонду – 1 035,8 тис. грн., або 107,7% до затверджених обсягів на звітний період.

Офіційних трансфертів отримано: дотацій – 1 438,2 тис. грн., субвенцій - 19 516,1 тис. грн.

За рахунок залишку коштів освітньої субвенції, що утворився на початок бюджетного періоду, з обласного бюджету надійшли кошти в сумі 448 800 грн. З них 208 800 грн. будуть направлені на придбання персональних комп’ютерів, ноутбуків та техніки для друкування, копіювання, сканування та ламінування з витратними матеріалами для початкової школи; 240 000 грн. направляються на оснащення закладів загальної середньої освіти з поглибленим/профільним вивченням природничих та математичних предметів засобами навчання, у тому числі кабінетами фізики, хімії, мультимедійними засобами навчання.

Власного фінансового ресурсу міського бюджету отримано 18 022,3 тис. грн., що складає 91,6% до затверджених обсягів на звітний період. У тому числі найбільші надходження отримані по податку та збору на доходи фізичних осіб – 10 045,7 тис. грн., або 87,2% до затверджених обсягів на звітний період.

Станом на 23.05.2018 видатки міського бюджету склали 35 318,7 тис. грн. Основні напрямки видатків міського бюджету зазначені в діаграмі.

Про все це повідомив сайт http://buryn-miskrada.gov.ua

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.