Розпочато ремонт дороги центральної частини Недригайлова

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУМЩИНА розповідав, що відбулася робоча зустріч Недригайлівського селищного голови Остапчука І.В. з директором філіі «Сумський облавтодор» Довженком В.М. за участі заступника селищного голови Акімова В. В., депутата Недригайлівської селищноі ради Сердюка Ю. А. з питання ремонту дороги центральноі частини селища.

БіЖ повідомляв, є домовленість, що роботи розпочнуться вже 2 травня 2018 року.

Також на зустрічі детально були обговорені питання щодо ремонту тротуару у центрі Недригайлова та мосту через річку Сула.

І як повідомив інтернет-порталу БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) депутат Недригайлівської селищноі ради Юрій Сердюк, сьогодні, 2 травня 2018 року, розпочалися роботи по ремонту дороги центральної частини селища (на світлині).

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.