Французька компанія ALSTOM має намір виготовляти локомотиви в Україні

Французька компанія ALSTOM – третій у світі виробник енергетичного обладнання та залізничного транспорту – має намір запустити виробництво локомотивів для «Укрзалізниці».

Причому, значна частина виробництва буде зосереджена саме в Україні.

Також в компанії розглядають можливість відкриття представництва в Києві та створення технологічного хабу для виготовлення запчастин, що забезпечуватиме виробничі потужності компанії, повідомляє Урядовий портал.

Відзначимо, що 23 лютого 2018 року,відбулось підписання угоди про співпрацю між «Укрзалізницею» та американською компанією «General Electric».

І нинішнього року до України надійде 30 нових локомотивів EVO,

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.