Платіжки за січень за газ абонентам надійдуть у березні: не треба хвилюватися (відео)

На Сумщині споживачі газу хвилюються. Адже нинішнього місяця не надійшли до них плптіжки. І виникає запитання: як розраховуватися за спожитий газ?

Січневі платіжки за газ абонентам надійдуть у березні. Про це повідомила речник ТОВ «Сумигаз Збут» Анастасія Шимаріна. Причина такого запізнення – технічний збій. Тож у березні споживачі отримають дві квитанції.

«Ми просимо не хвилюватися з цього питання, сплатити фактично за споживання можна відповідно до показань лічильників або за нормами. Якщо споживач отримує субсидію, він може відняти від фактичного споживання суму нарахованої субсидії. Також споживачі природного газу переймаються питанням, чи не потраплять вони до категорії боржників і чи не позбудуться цієї компенсації. Ми завіряємо, що при якихось розбіжностях між сплаченою сумою і тим, що споживач спожив за січень, він не потрапить до категорії боржників», – запевняє Анастасія Шимаріна.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.