ОЛЕГ БОНДАРЕНКО, голова ГО «АФЗС»: «Бажаю, щоб земля приносила дорідні, щедрі врожаї, щоб прийшла довгоочікувана ПЕРЕМОГА над ворогом, і на УКРАЇНСЬКІЙ ЗЕМЛІ запанували мир та спокій!»

19 червня відзначаємо ще зовсім юне свято – День фермера.

Це свято усіх тих, хто умінням, розумом і руками, невтомною працею, серцем і душею, у селі і в місті щодня долучається до вкрай важливих фермерських справ.

Словом, це свято усіх справжніх дбайливих хазяїв – незалежно від форм власності та господарювання.

Безсумнівно, що нині фермер та фермерство – це навіть не є професія, а – спосіб життя непересічних людей, які не уявляють себе без праці на рідній землі, без світлих серпанків та вранішнього ласкавого сонця, яке обігріває всіх своїм теплом…

Нині праця фермерів є особливо важливою і одночасно важкою, як ніколи в довоєнні роки.

Українські Герої-бійці продовжують боронити рідну землю від рашистів на фронті, а фермери та приватні землевласники, не втрачаючи оптимізму, продовжують високопрофесійно робити справу, і від цього сьогодні залежить продовольча безпека всієї України.

А ще селяни надають вагому матеріальну, фінансову, технічну допомогу Збройним Силам України.

І для кожного українця праця фермерів є надто важливою, адже це достаток на столах, в родинах, державі, а в умовах жахливої нинішньої війни – це віра кожного у сьогоднішній і завтрашній дні.

Щиро вітаю із професійним святом – Днем фермера! Бажаю, щоб земля приносила дорідні, щедрі врожаї. Щоб на столі у кожній родині завжди був смачний запашний хліб. Щоб прийшла довгоочікувана ПЕРЕМОГА над ворогом, і на УКРАЇНСЬКІЙ ЗЕМЛІ запанували мир та спокій!

З повагою

ОЛЕГ БОНДАРЕНКО, голова ГО «АСОЦІАЦІЯ ФЕРМЕРІВ ТА ПРИВАТНИХ ЗЕМЛЕВЛАСНИКІВ СУМЩИНИ»

Успішні приклади БУРИНСЬКОГО ОСЕРЕДКУ ГО «АСОЦІАЦІЯ ФЕРМЕРІВ ТА ПРИВАТНИХ ЗЕМЛЕВЛАСНИКІВ СУМЩИНИ» доводять, що отримати грантову підтримку на розвиток власної справи – реально! ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/ekonomika/12151-uspishni-pryklady-burynskoho-oseredku-ho-asotsiatsiya-fermeriv-ta-pryvatnykh-zemlevlasnykiv-sumshchyny-dovodiat-shcho-otrymaty-hrantovu-pidtrymku-na-rozvytok-vlasnoi-spravy-realno

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.