У Конотопі погасло світло…

За дорученням голови Сумської обласної державної адміністрації Миколи Клочка начальник обласного управління житлово-комунального господарства Сергій Луговий провів у Конотопі виїзну нараду з метою вивчення причин та обставин відсутності вуличного освітлення у місті.

Як повідомили представники ПАТ «Сумиобленерго», з їхнього боку ніяких перешкод та відключень електроенергії у місті Конотоп не було.

Начальник міського управління ЖКГ Вадим Фещенко розповів, що у нинішньому році за перевищення лімітів споживання електроенергії на вуличне освітлення, графік якого нераціональний, до управління ЖКГ міста були застосовані штрафні санкції на суму близько 300 тисяч гривень.

Учасники наради черговий раз зазначили, що забезпечення електричного освітлення вулиць у населених пунктах належить виключно до компетенції органів місцевого самоврядування. Тому керівництву міста запропоновано налагодити ефективну роботу задля вирішення нагальних потреб жителів Конотопу, повідомляє сайт /sm.gov.ua

Відзначимо, що на 30 листопада 2017 року в Конотопі планується провести сесію міської ради. Попередні спроби були марними, не вистачало кворуму…

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.