АНДРІЙ ГУСАК, голова Буринського осередку громадської організації «Асоціація фермерів та приватних землевласників Сумщини»: «Турбуємось про людей та їх домогосподарства»

За ініціативи Андрія ГУСАКА, голови Буринського осередку громадської організації «Асоціація фермерів та приватних землевласників Сумщини», упродовж 2 тижнів було організовано безоплатну роздачу наборів посівного матеріалу овочевих культур для жителів Буринської, Дубов’язівської та Путивльської громад.

У місті БУРИНЬ ефективно і продуктивно діє об’єднання місцевих фермерів… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/ekonomika/11088-u-misti-buryn-efektyvno-i-produktyvno-diie-obiednannia-mistsevykh-fermeriv

Кожний комплект складався із насіння найпоширеніших овочевих культур від французької компанії Graines Voltz: буряка, помідор, цибулі, салату, редису, кабачка, квасолі та інш.

Головна мета цього проєкту – приділити увагу та подбати про людей вразливих категорій, більшість із яких пенсіонери та зробити життя в сільській місцевості якомога комфортнішим.

Загалом набори овочевих культур роздано вже більше 500 домогоподарствам району.

У ці непрості часи ми маємо бути згуртованими, допомагати і підтримувати один одного.

У місті БУРИНЬ відбулася зустріч фермерів з ОЛЬГОЮ ТРОФІМЦЕВОЮ… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/ekonomika/10540-u-misti-buryn-vidbulasia-zustrich-fermeriv-z-olhoyu-trofimtsevoyu

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.