У місті КОНОТОП тимчасово призупинено рух комунального електротро- та автотранспорту…

КП «Конотопське транспортне управління» повідомило:

«Шановні мешканці Конотопської громади!

У зв’язку зі складними погодними умовами (випаданням великої кількості снігу), тимчасово призупинено рух електротро та автотранспорту.

На даний час ведуться роботи по розчищенню вулиць міста від снігу по маршрутах №1, 3, 4, 5, 8, 14, 16. По завершенню робіт відбудеться відновлення руху автотранспорту.

Заздалегідь вдячні за розуміння!»

РОМАН СРАЖЕВСЬКИЙ, головний сержант, Герой із СУМЩИНИ, загинув, захищаючи рідну УКРАЇНУ… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/11356-roman-srazhevskyy-holovnyi-serzhant-heroi-iz-sumshchyny-zahynuv-zakhyshchaiuchy-ridnu-ukrayinu

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.