ІЗ ДНЕМ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ ТА ДНЕМ СВЯТОГО МИКОЛАЯ!

Сьогодні особливо символічний день, адже відзначаючи День Збройних Сил України на Святого Миколая, ми віримо, що обов'язково здійсниться наша спільна заповітна мрія – Перемога України!

Безмежна вдячність кожному воїну за самовіддану та невтомну боротьбу. За Вашу надлюдську силу, стійкість та патріотизм, якими Ви заряджаєте Україну і світ.

Сьогодні Ви – гордість і надія народу України, наша опора і захист.

Низький Вам уклін і велика подяка за захист нашої України!

За кожне врятоване життя, за кожну звільнену територію, за кожен прожитий день! Міцності духу Вам і нездоланної віри у Перемогу!

Слава Україні! Героям слава!

З повагою

Голова Буринського осередку громадської організації «Асоціація фермерів та приватних землевласників Сумщини» Андрій ГУСАК.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.