ШАНОВНІ ПРАЦІВНИКИ СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА, ВЕТЕРАНИ ГАЛУЗІ!

Другий рік поспіль ми зустрічаємо наше професійне свято з гірким присмаком війни, але з величезною шаною та повагою до кожного робітника цієї галузі.

Адже завдяки Вам, дорогі працівники сільського господарства та Вашій наполегливій праці, полиці магазинів не спустошені, а наповнені високоякісними українськими продуктами і в кожній оселі є хліб, і до хліба.

Велика вдячність всім аграріям Буринщини, які акцент своєї допомоги зосереджують на допомозі ЗСУ та продовольчій безпеці жителів нашої громади та України.

З нагоди професійного свята прийміть найщиріші побажання міцного здоров’я, благополуччя, добробуту, родинного затишку, достатку. Будьте завжди успішні на нелегких і часто ризикових дорогах до успіху.

Успішної реалізації усіх Ваших планів та задумів, оптимізму та якнайшвидшої нам Перемоги!

З повагою

Голова Буринського осередку громадської організації «Асоціація фермерів та приватних землевласників Сумщини» Андрій ГУСАК.

Нагородами відзначені члени громадської організації «Асоціація фермерів та приватних землевласників Сумщини» ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/ekonomika/11196-nahorodamy-vidznacheni-chleny-hromadskoi-orhanizatsii-asotsiatsiia-fermeriv-ta-pryvatnykh-zemlevlasnykiv-sumshchyny

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.