Конкурс у сфері роботи з дітьми та молоддю

Із 30 березня 2017 року відбувається обласний конкурс з визначення проектів, розроблених інститутами громадського суспільства у сфері роботи з дітьми та молоддю, для реалізації яких надається фінансова підтримка на 2018 рік.

Конкурсні пропозиції приймаються у друкованій та електронній формах до 24 листопада 2017 року щоденно, крім суботи та неділі з 8 до 15.15 години, п’ятниця – з 8 до 16 години за адресою м.Суми, вул.. Першотравнева, 29, кА. 65.

За детальною інформацією звертатися за телефоном (0542)610916 – Сивовол Алла Анатоліївна.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.