ШАНОВНІ ПІДПРИЄМЦІ БУРИНЩИНИ!

Щиро вітаю зі святом – ініціативних, сміливих, амбітних людей, які не бояться працювати в теперішніх умовах, які під час війни не опустили руки, а знайшли сили та ресурси розширювати власний бізнес та створювати робочі місця, і головне, при цьому наповнювати місцевий бюджет.

Великої подяки заслуговують підприємці, які з перших днів війни не залишилися осторонь нашої спільної біди та доєдналися до волонтерського руху і до цього часу активно підставляють своє плече підтримки як бійцям Збройних Сил України, так і мирному населенню, що постраждало від збройної агресії російської федерації. Прийміть найщиріші побажання міцного здоров’я та сімейного благополуччя! Нехай усі Ваші задуми будуть успішними, а бізнес – стабільним і процвітаючим!

Нехай Ваша плідна праця стане запорукою нашої ПЕРЕМОГИ!

Подальших успіхів Вам у підприємницькій діяльності, її розвитку на благо і процвітання незалежної України!

З повагою

Андрій ГУСАК, голова Буринського осередку громадської організації «Асоціація фермерів та приватних землевласників Сумщини».

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.