Олександр Товстуха, депутат Буринської райради, запропонував на базі Буринської ЦРЛ створити хоспіс та інфеційне відділення для хворих з Буринщини та Путивльщини (відео)

Хоспіс - це медичний заклад, в якому перебувають важкохворі з прогнозованим летальним наслідком.

Утім, про це та сворення інфеційного відділення на два райони читачі інтернет-порталу БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) дізнаються, коли подивляться сюжет відео, починаючи з 53 хвилини.

Невже тільки цих відділень ще не вистачає Бурині?

Відповідь депутату Олександру Товстусі, депутату від Опоблоку, дала головний лікар Буринської ЦРЛ Зоя Сидорук.

Ця відповідь на відео починається на 1 годині 01 хвилині.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.