ОЛЕКСАНДР УСИК: «Дорога країно…» (відео)

У Інтернеті з'явилося відеозвернення абсолютного чемпіона світу з боксу у першій важкій вазі Олександра Усика, записане відразу після перемоги над британцем Тоні Белью.

«Дорога країно, я вдячний Вам за підтримку…», – зауважив Олександр Усик.

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СПОРТ повідомляв, що чемпіон світу з боксу у важкій вазі Олександр Усик має родинні корені в смт Терни Недригайлівського району, що на Сумщині.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.