ФК «Вікторія» (Миколаївка) та ФК «Альянс» (Липова Долина) перемогли своїх суперників у чемпіонаті України серед аматорів (відео)

ФК «Вікторія» (Миколаївка) вдома зустрічалась з командою «Діназ» (Вишгород), яка представляє Київщину.

Миколаївці розгромили суперника з рахунком 5:1.

Голи у господарів забивали Нелін (14 хвилина), Кузьмін (36, 67хвилини), Акімов (68 хвилина), Шевченко (88 хвилина).

У гостей на 27 хвилині відзначився Мироненко.

ФК «Альянс» (Липова Долина) свій черговий матч у турнірі зіграв у Вишневому (Київська область) проти місцевого ФК «Рубікон-Вишеве».

Липоводолинці перемогли мінімально – 1:0. Гол до свого доробку записав Костянтин Пікуль.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.