Апаратна нарада при голові Сумської ОДА 17.09.2018 року (відео)

Сьогодні, 17 вересня 2018 року, відбулася апаратна нарада при голові Сумської обласної державної адміністрації.

Краснопільська ОТГ – це яскравий приклад того, як без політики потрібно нам всям поєднати зусилля, роботу і отримувати гарні результати.

На цьому наголосив заступник голови Сумської обласної державної адміністрації Вадим Акпєров під час апаратної наради.

«Цими вихідними ми були на відзначенні річниці Краснопільської об’єднаної територіальної громади, – розповів перший заступник голови обласної ради Анатолій Річкаль. – У нас деякі політики заявляють, що ми Сумську область «здаємо», і проводять якісь мітинги, «прославляючи» Сумщину на всю Україну, а в цей час у громаді, яка знаходиться за 10 кілометрів від кордону, бюджет складає 120 мільйонів, бюджет розвитку – 20 мільйонів».

За словами Анатолія Річкаля, у Краснопільській ОТГ будуються дороги, приділяється належна увага навчальним закладам, закладам культури, спортивним майданчикам.

І все це керівники області побачили на власні очі...

Які ще розглядалися питання на апаратній наралі, читачі інтернет-порталу БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) дізнаються, коли переглянуть це відео.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.