Апаратна нарада при голові Сумської ОДА 25.06.2018 року (відео)

Сьогодні, 25 червня 2018 року, відбулася апаратна нарада при голові Сумської обласної державної адміністрації.

На ній під головуванням тимчасово виконуючого обов’язки голови Сумської обласної державної адміністрації Вадима Акпєрова про організацію діяльності робочих груп райдержадміністрацій з врегулювання відносин щодо земель сільськогосподарського призначення доповів директор Департаменту агропромислового розвитку Олександр Маслак.

«Наразі у десяти районах створені робочі групи з питань врегулювання відносин щодо земель сільськогосподарського призначення державної і комунальної власності. У восьми районах досі не діють такі групи, однак у деяких цими питаннями займаються комісії, що були до цього орієнтовані на питання щодо невитребуваних і неуспадкованих земель», – розповів Олександр Маслак.

Як він зазначив, у Лебединському, Тростянецькому і Недригайлівському районах тільки розробляються положення щодо створення робочих груп. Проте, вже є й перші результати діяльності фахівців із земельних питань. Зокрема, у Коршачинській сільській раді Білопільського району виявлені 10 гектарів ріллі державної власності у самовільному використанні, у Яблучненській і Добренській сільських радах Великописарівського району у самовільному використанні загалом перебуває 40 гектарів…

Які ще розглядалися питання на апаратній нараді, читачі інтернет-порталу БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) дізнаються, коли переглянуть це відео.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.