Відео: апаратна нарада при голові Сумської ОДА 11.06.2018 року

Сьогодні, 11 червня 2018 року, відбулася апаратна нарада при голові Сумської обласної державної адміністрації.

Під час неї голові Сумської обласної державної адміністрації Миколі Кдочку начальник обласного управління охорони здоров’я Сергій Бутенко повідомив, що станом на сьогодні укладено 81 653 угоди між лікарями та жителями області.

Він зауважив, що найкраще в цьому напрямку спрацювали Буринський, Сумський, Роменський, Кролевецький райони.

А найгіршими поки що є Великописарівський, Середино-Будський, Конотопський, Лебединський райони.

З цього тижня, за словами Сергія Бутенка, в кампанію підписання декларацій активно включається місто Суми, адже в обласному центрі розпочинають роботу два Центри первинної медико-санітарної допомоги, і процес має піти активніше.

Які ще розглядалися питання на сьогоднішній апаратній нараді, читачі інтернет-порталу БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) дізнаються, коли переглянуть це відео.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.