Відео: буринців радувала «Качечка Крячечка»

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі КУЛЬТУРА детально розповідав, що 6 червня 2018 року Буринський районний будинок культури гостинно запросив маленьких городян на повчальну, веселу і цікаву казкову виставу.

Це свято гарного настрою підготував зразковий аматорський драматичний колектив районного будинку культури (керівник Вікторія Рябоконь), тим самим звітуючи про свої успіхи, творчі досягнення та здобутки.

Юним глядачам була показана казка «Качечка Крячечка».

Проронуємо читачам БіЖ відео КINO-VIDEO STUDIA FORMAT Олександр Ігнатенко з цієї вистави…

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.