Відео: апаратна нарада при голові Сумської ОДА 14.05.2018 року

Сьогодні, 14 травня 2018 року, відбулася апаратна нарада при голові Сумської обласної державної адміністрації.

Микола Клочко, голова Сумської обласної державної адміністрації, повідомив, що 13 травня 2018 року близько 7 години ранку на 54 кілометрі автодороги Р-98 «Кам`янець-Шерешево-Свіслоч» поблизу с. Мартинюки автобус зі школярами Сумщини потрапив в аварію, внаслідок якої 6 дітей важко поранені і один хлопчик загинув…

Які на апаратній нараді ще розглядалися питання, читачі інтернет-порталу БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) дізнаються, коли переглянуть це відео.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.