Відео. День пам’яті та примирення: Слобідський НВК

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі ПОДІЇ розповідав, що 8 травня 2018 року українці відзначали День пам’яті та примирення.

Зокрема, у Бурині відбулися мітинги-реквієми біля пам’ятників, де знайшли свій вічний спочинок воїни, які загинули в боях за Буринщину.

Пропонуємо читачам БіЖ відео Івана Ліщенка про відзначення Дня пам’яті та примирення у селі Слобода Буринського району…

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.