Відео: творчий звіт аматорських колективів Буринщини «Вінок калиновий сплітаю з талантів Буринського краю

Як розповыдав інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУМЩИНА, у Буринському районному будинку культури відбувся творчий звіт аматорських колективів Буринщини «Вінок калиновий сплітаю з талантів Буринського краю» в рамках обласного фестивалю народної творчості «Квітуй в любові і добрі, Сумщино, край благословенний!», присвяченого 80-й річниці утворення Сумської області.

– Буринська земля завжди була, є і буде славна талантами, – після звіту зауважив у ексклюзивному інтерв’ю інтернет-порталу ЖИТТЯ і БУТТЯ (БіЖ) Анатолій Річкаль, перший заступник голови Сумської обласної ради, депутат Сумської обласної ради по виборчому округу №4, до складу якого входять місто Буринь та Буринський район. – І це ще раз було підтверджено сьогодні на сцені районного будинку культури. Адже на неї виходили і зовсім маленькі дітки, але вже талановиті, і дідусі, і бабусі – і теж талановиті. Приємно вразили всі номери концертного дійства. І надзвичайно було приємно, коли серед учасників хору із Слободи побачив сільського голову Івана Івановича Рябоконя. І він не тільки є лідером сільської громади, а й постійно перебуває серед односельців. А в даному випадку – ще й у прекрасному хорі співає. З насолодою ознайомився з виставкою-ярмарком декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Родинний скарб малої батьківщини від прадідів до майбуття». По-справжньому чудова виствка! Чимало поетів та письменників Буринщини є відомими далеко за її межами. І вони прославляють рідний край своїми творами. Десятиліттями дарує свій пісенний талант Віктор Іванович Кнопік, директор Дяківського сільського будинку культури. У нього велика творча спадщина. Нерідко на сцену він тепер виходить не сам, а з онуком Данилком, який теж дуже талановитий. А син Артем своєю грою в Сумському обласному академічному театрі драми та музичної комедії імені М.С.Щепнкіна уже зачарував глядачів і Сумщини, й України. Ось так і несе творчу радість глядачам династія Кнопіків. Безсумнівно, Буринська земля – земля неперевершених талановитих людей. Усім їм бажаю здоров’я, щастя, добра та мирного неба!

Пропонуємо читачам інтернет-порталу БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) відео Центру Культури Суми.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.