Відео: апаратна нарада при голові Сумської ОДА 10.04.2018 року

Сьогодні, 10 квітня 2018 року, відбулася апаратна нарада при голові Сумської обласної державної адміністрації.

Як повідомив на ній директор Департаменту цивільного захисту населення Сумської обласної державної адміністрації Олександр Милаш, на сьогодні ситуація в області під контролем, але розслаблятися ще зарано.

У русла річок на території Сумщини зайшла вода з Росії, тому підйом річок Сула і Ромен може загрожувати підтопленням окремих районів м. Ромни. Залишилось близько 6 см резерву до підтоплення, повідомив Олександр Милаш.

Також занепокоїть відповідні служби річка Ворскла на території Липоводолинського району – до 50 сантиметрів залишилось до небезпечного рівня. Там всі гідроспоруди відкриті, щоб дати можливість зійти паводку з Росії, але вода вже вийшла на заплави.

Сейм також почав виходити на заплави – близько 46 см підйом рівня води, але ця вода підтопить торф’яники, можливо окремі дороги. Десна буде стримувати цю воду до червня, повідомив сайт sm.gov.ua

А от у Пслі наразі немає великого підйому води, ситуація спокійна.

Про проблемні питання, які є нині в Буринському районі та Буринській ОТГ розповіли Василь Бойко, голова Буринської районної державної адміністрації, Євгеній Рябоконь, голова Буринської районної ради, та Віктор Ладуха, голова Буринської міської ОТГ.

Які ще на апаратній нараді розглядалися питання, читачі інтернет-порталу БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) дізнаються, коли переглянуть це відео.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.