Відео: спробу замаху на народного депутата Ігоря Мосійчука розкрито

Спробу замаху на народного депутата Ігоря Мосійчука розкрито, найближчим часом Служба безпеки України дасть із цього приводу брифінг. Про це в Одесі заявив керівник СБУ Василь Грицак.

«Буквально декілька днів тому ми затримали одного з тих, хто брав участь в організації вчинення цього терористичного акту. Можу з усій впевненістю сказати, що цей теракт нами у взаємодії з прокуратурою розкрито, затримана одна особа, двоє інших перебувають на іншій території. Ми розуміємо, де вони. В ході проведених обшуків нами вилучено декілька кілограм тротилу, РПГ-26, гранати, інші речі і документи, які можуть вказувати на причетність цієї особи до скоєння цього злочину», – сказав Василь Грицак.

Він також зауважив, що найближчим часом його заступник Віктор Кононенко разом із представником прокуратури проведуть з цього приводу детальний брифінг., повідомляє сайт prm.ua

Нагадаємо, що ввечері 25 жовтня 2017 року в Києві наслідок вибуху, який стався біля офісу каналу «Еспресо», постраждали чотири особи та двоє загинули.

Загинули охоронець депутата Верховної Ради України Ігоря Мосійчука Руслан та перехожий – поліцейський Михайло Морміль.

Від вибуху тяжко постраждав і відомий український політолог Віталій Бала.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.